دیدار مدیرکل زندان های استان با استاندار کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کهگیلویه و بویراحمد با استاندار جدید استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی، اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های استان با حسین کلانتری استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل زندان های استان در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عمومی زندان ها و مراکز نگهداری زندانیان به مجموعه اقدامات انجام گرفته در سه حوزه تأمینی، تربیتی و حمایتی اشاره کرد و جامعه هدف در زندان ها را کارکنان، سربازان وظیفه، زندانیان و خانواده های آنان برشمرد و با توجه به محدودیت های اعتباری و نیز صعوبت و سختی کار در زندان خواستار کمک و مساعدت همه دستگاه های اجرایی استان جهت پیشبرد امورات زندانبانی شد.
ایشان رسالت اصلی سازمان زندان ها را اصلاح و تربیت زندانیان اعلام کرد و یادآور شد: در کنار مراقبت و نگهداری، بازپروری و بازسازی شخصیت زندانیان و آماده نمودن آنان جهت بازگشت سالم به خانواده و جامعه هدف آرمانی متولیان و مسئولین سازمان زندان هاست که خوشبختانه در این زمینه توفیقات بسیار خوبی حاصل شده است.
حسین کلانتری استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد با ابراز خرسندی از این دیدار، نقش سازمان زندان ها در ایجاد امنیت اجتماعی و آسایش عمومی را اثرگذار دانست و اظهار داشت: شغل زندانبانی از جمله مشاغل سخت، مهم و در عین حال پراجر و مزد در پیشگاه الهی است، چرا که با تحمل سختی ها امنیت مردم ایجاد می شود.
ایشان با اشاره به فعالیت های خوب اصلاحی و تربیتی در زندان ها اظهار داشت، انشاءالله و برای استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی در آینده نزدیک و با همراهی مدیران اجرایی دستگاه های مورد انتظار از زندان بازدید و جهت هرگونه کمک و مساعدت تصمیم گیری خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*