دیدار مدیرکل زندان های استان در روز عید غدیر با زندانیان دهدشت و گچساران


همزمان با روز عید سعید غدیر مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد با حضور در زندان های دهدشت و گچساران با زندانیان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی، در روز عید سعید غدیر خم اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد بصورت سر زده با حضور در زندان های دهدشت و گچساران با زندانیان دیدار و گفتگو نمود.
در این بازدیدها که بدون حضور مسئولین و در فضایی صمیمی و بی واسطه انجام گرفت، زندانیان مسائل و مشکلات خود را مطرح و خواستار کمک و مساعدت و تعیین تکلیف پرونده های قضایی شدند.
مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد در این دیدارها با تبریک عید سعید غدیر به زندانیان گفت: عید غدیر، عید ولایت و امامت بوده و عید تکمیل دین و تضمین کننده سعادت دنیا و آخرت است و یقیناً حب امیرالمؤمنین و فرزندانش باعث رضایت پروردگار و خوشبختی تمام انسان های آزاده در اقصی نقاط جهان می شود که توصیه می شود تا با انس گرفتن با سیره و روش اهل بیت علیهم السلام خود را در مسیر پر فراز و فرود زندگی بیمه کنید.
جمیاری عید غدیر را فرصتی گرانبها برای توبه و انابه و نیز آشتی دوباره با پروردگار و بازگشت به فطرت پاک دانست و اظهار امیدواری کرد تا در با هدف پر کردن اوقات فراغت برنامه های فرهنگی، تربیتی و اعتقادی در زندان ها گسترش یابد.
عضو شورای قضایی استان همچنین با اشاره به دغدغه مسئولان ارشد دستگاه قضایی خصوصاً در دوره اخیر اظهار داشت: آنچه می تواند در بازگشت شما به خانواده و جامعه باعث تسریع و تسهیل شود، پایبندی به قوانین و مقررات زندان و تغییر در رفتار و کردار و نیز ابراز و اعلام ندامت و پشیمانی از گذشته است، بنابراین مادامیکه این روحیه و تحول در شما دیده شود، همکاران ما و مسئولین قضایی از تمام ظرفیت های قانونی و حتی فراتر از قانون استفاده کرده تا زمینه استخلاص زندانیان فراهم شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*