دیدار مدیر کل زندانها با رئیس کل جدید دادگستری کهگیلویه وبویراحمد


مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد با حضور در دادگستری کل استان با دکتر نگین تاجی رئیس کل جدید دادگستری استان دیدار و بر محورهای توسعه تعامل و همکاری ها در راستای ارتقاء نظام زندانبانی و قضائی تأکید نمود.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد در این نشست که مسؤلین ستادی و رؤسای زندانهای مرکزاستان و مدیر عامل ستاد دیه نیز حضور داشتند، اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد بر توسعه تعامل بین دستگاه قضا با مراکز تأمینی و تربیتی استان و استفاده از ظرفیتهای مشترک همکاری در این مجموعه را پیرامون مسائل و امور زندانبانی، رعایت حقوق شهروندی، کاهش جمعیت کیفری، استفاده از رفاهیات افزونتر برای زندانیان و … در جهت ارتقاء امنیت اجتماعی تأکید نمود.
جمیاری با تبریک انتصاب دکترحسن نگین تاجی اظهار امیدواری کرد تا بیش از پیش شاهد هماهنگی و هم افزائی بیشتر در راستای تحقق اهداف و سیاست های عالی دوران تحول در دستگاه قضایی باشیم.
مدیر کل زندانهای استان با بیان اینکه در سال گذشته با حمایت همه جانبه مسئولین قضایی و تلاش شبانه روی همکاران در زندانها توانسته ایم رتبه دوم را در موضوع کاهش جمعیت کیفری در کشور کسب نمائیم خاطر نشان کرد: با اراده و ظرفیت بالایی که در کار شما سراغ داریم قطعاً جهت کارایی نظم زندانبانی، تعامل افزونتر جهت رسیدن به اهداف متعالی نظام گامهای مؤثری برخواهید داشت.
عضو شورای قضایی استان خواستار توسعه تعامل، همکاری و حمایت دادگستری کل از زندانها شده و گفت: کاهش هدفمند جمعیت کیفری ، برنامه ریزی جهت بازدید های مستمر قضات، تعیین تکلیف زندانیان تحت قرار، وحدت رویه در اعطای هدفمند امتیازات قضائی به زندانیان واجد شرایط و… در برنامه ریزی برای اهداف زندان های استان مؤثر واقع خواهد شد.
دکتر حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان نیز در این دیدار بر لزوم توجه به زندانیان و خانواده های آنان تأکید کرد و افزود: همه ما وظیفه مندیم تا زندانیان و خانواده های آنان را در موضوعات مختلف یاری رسانیم .
وی اظهار داشت: معتقدم اگر کارها، اصولی، منطقی و بر اساس واقعیت و با کیفیت انجام بگیرد، بهتر و مطلوبتر از کسب عنوانهاست که انشاءالله با برنامه ریزی های مدون به همکاران قضایی تأکید می کنیم که در بازدید از زندان ها و اعطاء رفاهیات به افراد در بند رسیدگی بیشتری گردد.
در این نشست که در فضایی صمیمی برگزار شد بر تعامل و همکاری و توسعه راهکارهایی برای کمک به زندانیان و مرتفع نمودن مشکلات فرا روی زندان ها بحث و گفتگو شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*