دیدار مدیر کل زندان های استان با فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد

مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد با حضور در ستاد فرماندهی ناجا در استان، با سردار انصاری رئیس پلیس استان دیدار و برارتقاء تعاملات فی مابین تأکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار که با همراهی مسؤلین ستادی انجام پذیرفت، مدیر کل زندان های استان با تبریک سال نو، ابراز امیدواری کرد که با توسعه تعاملات فی مابین، شاهد ارتقاء سطح همکاریها در راستای تحقق اهداف امنیتی و نیز ارتقاء آسایش و آرامش در جامعه باشند.
اسماعیل جمیاری با تأکید بر تعاملات و همکاری های مطلوب زندانها و نیروی انتظامی استان افزود: تداوم همکاری شایسته فی مابین پلیس در انجام ماموریت های محوله و همچنین زندان در اجرای مجازات حبس میتواند امنیت را ارتقاء ببخشد کما اینکه اجرای رزمایش های اخیر در مراکز تأمینی استان و همچنین آرامش و امنیت در زندانها از نشانه های این همکاری است.
اسماعیل جمیاری با بیان گزارشی از وضعیت زندانهای استان، اظهار امیدواری کرد که با همکاری و هماهنگی افزونتر بین زندان و پلیس، بتوان در رفع برخی از مشکلات فرا روی مراکز بازپروری استان شاهد ارتقاء بیشتر امنیت اجتماعی بواسطه استفاده بهینه و مناسب از زندان در مقام یک مجازات بازدارنده باشیم.
سردار انصاری فرمانده انتظامی استان هم با ابراز خرسندی از این دیدار، وظیفه پلیس، دستگاه قضائی و سازمان زندان ها را در یک راستا، آن هم امنیت اجتماعی مردم عنوان کرد و گفت: قطع یقین بازخورد این همکاری آرامش جامعه را به همراه دارد و خوشبختانه استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله استان های امن در کشور است.
وی آمادگی دستگاه متبوع خود را جهت همکاری و همراهی بیشر با مجموعه زندانها اعلام و اظهار داشت: از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نخواهد شد، چرا که امنیت زندان بخشی از امنیت عمومی بوده و پلیس در خط مقدم برقراری نظم و امنیت جامعه است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*