دیدار چهره به چهره دادیار ناظر و رئیس زندان با زندانیان دهدشتی

در راستای اجرای سیاستهای کاهش جمعیت کیفری و رسیدگی به مشکلات قضایی زندانیان در فضایی صمیمی ، طاهری نسب قاضی اجرای احکام و دادیار ناظر و بازگیر رئیس زندان دهدشت از نزدیک با مددجویان این ندامتگاه دیدار و به مشکلات قضایی آنان رسیدگی کردند.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد، طاهری نسب دادیار ناظر به جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات پرونده های قضایی زندانیان زندان دهدشت با حضور در جمع آنها از نزدیک به سئوالات پاسخ و دستوراتی را جهت رسیدگی صادر نمودند.
دادیار ناظر زندان دراین دیدار تصریح کرد: این بازدیدها علاوه بر اینکه در امر رسیدگی به پرونده ها تأثیر دارد باعث آرامش روحی و روانی زندانی و در نتیجه آن افزایش امنیت داخلی زندان خواهد شد.
هدایت بازگیر رئیس زندان دهدشت نیز در حاشیه این دیدارگفت: در راستای اجرای سیاست های قضایی در جلساتی منظم با تمامی زندانیان دیدار چهره به چهره صورت می گیرد تا آنان بتوانند با آرامش بیشتری تحمل حبس نموده و بازگشت سعادتمندانه ای به اجتماع داشته باشند.
رئیس زندان دهدشت ضمن تقدیر از همراهی و همگامی خوب مقامات قضایی و پیگیری مستمر دادیار ناظر برای مرتفع نمودن مشکلات قضایی زندانیان عنوان کرد: دیدار چهره به چهره مقامات قضایی با زندانیان می تواند تأثیر بسیار خوبی در روند رسیدگی و تسریع در تعیین تکلیف پرونده ها و آرامش و امنیت زندانیان داشته باشد.
در این دیدار زندانیان در فضایی صمیمی مشکلات و خواسته های خود را عنوان که طاهری نسب دادیار ناظر قول رسیدگی و پیگیری درخواستهای قانونی آنان را اعلام نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*