دیدار چهره به چهره رئیس دادگستری بهمئی با زندانیان دهدشت

به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد رئیس دادگستری شهرستان بهمئی با حضور در بین مددجویان زندان دهدشت با آنان ملاقات که ضمن راهنمایی و ارائه راه کارهای مناسب جهت استفاده از تاسیسات حقوقی نسبت به سوالات آنان توضیحات لازم را ارائه نمود.
بر اساس این گزارش هدایت بازگیر رئیس زندان دهدشت ضمن قدردانی ازهمکاری و تعامل خوب مسؤلین قضایی شهرستانهای مختلف با زندان دهدشت و توجه به زندانیان این ندامتگاه گفت : حضور قضات در زندانها و مواجه حضوری آنان با زندانیان ضمن بررسی مشکلات قضایی محبوسین در بند و معاضدت به آنان قوت قلبی برای کار و تلاش مضاعف کار کنان زندانها خواهد شد.
وی وظیفه زندان را نیز تأمین امنیت و ارائه برنامه های تربیتی برای زندانیان خواند و اظهار داشت: به منظور اصلاح و بازپروری زندانیان با تأکید مدیر کل زندان های استان از روش های نوین علمی و تلفیق آن با علوم دینی و اسلامی استفاده می شود که تاثیر خوبی نیز در اصلاح رفتار زندانیان دارد.
گفتنی است در این بازدید رئیس دادگستری شهرستان بهمئی به صورت چهره به چهره با زندانیان ملاقات، مشکلات قضایی آنان را بررسی و برای پیگیری موارد معنونه دستورات لازم صادر کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*