دیدار چهره به چهره رئیس دادگستری گچساران با زندانیان اندرزگاه نسوان


به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد غریب پور رئیس دادگستری شهرستان گچساران به همراه دادستان این شهرستان با حضور در بین مددجویان زندان زنان با کلیه محکومین دادگاه ها و دادسراها ملاقات، که ضمن راهنمایی و ارائه راه کارهای مناسب جهت استفاده از تاسیسات حقوقی نسبت به سوالات آنان توضیحات لازم را ارائه نمودند.
بر اساس این گزارش غریب پور رئیس دادگستری شهرستان گچساران خطاب به زندانیان گفت : وظیفه دستگاه قضا ایجاد امنیت و آرامش در جامعه است لیکن در کمک به زندانیان و دستگیری آنان در بازسازی شخصیت خود نیز از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد بود.
وی گفت: سعی کنید از برنامه های اصلاحی، فرهنگی و تربیتی که برای شما تدارک و برنامه ریزی شده است نهایت استفاده را نموده و دیگر تکرار جرم نکنید ، چرا که آسیب وارد شده شاید دیگر جای جبران نباشد .
در ادامه محمدکریم سخنگو رئیس کانون اصلاح و تربیت یاسوج ، با ارائه گزارشی از بخشهای اصلاحی و تربیتی و برنامه های کاهش جمعیت کیفری در حال اجرا خواستار توجه افزونتر به زندانیان و اعطاء تأسیسات قضایی به آنان شد.
شایان ذکر آنکه در سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (س) برنامه ای نیز در اندرزگاه نسوان برگزار که حجة السلام طاووسیان مسؤل فرهنگی کانون در خصوص شخصیت این بانوی بزرگ اسلام مطالبی عنوان کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*