دیدار چهره به چهره مدیر کل زندانهای استان با زندانیان اندرزگاه جوانان زندان یاسوج


مدیرکل زندان های کهگیلویه وبویراحمد به منظور بررسی اجرای برنامه ها و اولویت های سازمانی بصورت سرزده از زندان مرکزی یاسوج بازدید و از نزدیک در جریان امورات این مرکز بازپروری قرار گرفت.
به گزارش واحد اطلاع رسانی؛ اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان های استان در استمرار بازدید های هدفمند و هفتگی خود از مراکز تأمینی و تربیتی استان با حضور در زندان یاسوج با مددجویان اندرزگاه جوانان در فضایی صمیمی دیدار و گفتگو نمود.
وی اندرزگاه جوانان ، امکانات و تجهیزات و حتی نیروی انسانی در این بند را متفاوت با دیگر اندرزگاهها دانست و اظهار داشت: اندرزگاه جوانان با توجه به شرایط حاکم برآن همانند مدرسه تعلیم و تربیت است و خوشبختانه نگاه سیستم قضایی و نظام زندانبانی اسلامی به زندانیان جوان نگاه صد در صد تربیتی بوده و بر همین اساس اختصاص فضای مناسب خوابگاهی، اماکن آموزشی، و برنامه ریزی های فرهنگی، تربیتی و توجه به ورزش و تربیت بدنی در این مرکز تربیتی به شکل ویژه انجام می گیرد، چرا که فرصت بازگشت و توبه و نیز اثرپذیری از فعالیت های دینی و مذهبی در سنین جوانی بیشتر از دیگر رده های سنی است.
مدیرکل زندان های استان با ذکر این نکته که صرفنظر از نوع شغل و شرح وظایف کارکنان، در نگاه کلی زندانبان مددکار و جامعه هدف یعنی زندانی مددجو است اظهار داشت: همه ما مددکار و زندانیان مددجو هستند، بنابراین تکلیف داریم تا با حفظ مسئولیت های سازمانی و انجام وظایف و تکالیف خود در پیشبرد فعالیت های اصلاحی و تربیتی و گره گشایی از مشکلات مددجویان گام برداشت.
ایشان از رئیس زندان مرکزی یاسوج و دیگر مسئولین خواست تا با تشکیل منظم جلسات کمیته های صلح و سازش و دعوت از شکات در جهت اخذ رضایت مددجویان اقدام نموده و زمینه بازگشت هر چه زودتر این قشر فراهم شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*