رئیس زندان مرکزی یاسوج درجمع سربازان وظیفه:با کسب آموزشهای لازم شرایط خدمت را مطلوبتر کنید


بیژن شجاعیان در دیدار با سربازان وظیفه بر لزوم اقتدار و توشه گیری از دوران سربازی تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی زندان های استان کهگیلویه وبویراحمد رئیس زندان مرکزی یاسوج در دیداری صمیمی با سربازان وظیفه در سخنانی بر لزوم امنیت ، اقتدار ، نظم و آرامش همراه با همدلی و صمیمیت تأکید نمود.
بیژن شجاعیان این دیدار گفت:مهمترین وظیفه یگان ، حفاظت از زندان واقتدار نظم وامنیت است که از شاخصهای این وظیفه در عرصه زندانبانی حفظ انضباط ظاهری ومعنوی است که اگر این امر به خوبی انجام نگیرد در انجام رسالت خود به مشکل بر خواهید خورد.
رئیس زندان مرکزی یاسوج اظهار داشت: یگان حفاظت و بالاخص سربازان وظیفه این یگان از آنجائیکه بار امنیت و نگهبانی را بعهده دارند می طلبد که اقتدارهمراه با نظم و انضباط ظاهری را سرلوحه کار قراردهند.
وی افزود: شما بهترین دوران زندگی خود را در زمان صلح وآرامش می گذرانید لذا می بایست از این دوران توشه ای برای زندگی آتی خود در جهت سلامت جسم ونفس خود بردارید ، دوران سربازی در زندان را تجربه ای برای خود سازی بهتر خویش استفاده نمائید.
این مقام مسؤل تصریح کرد: زندان محیطی خاص دارد و طبیعی است که شرایط خدمت در زندان بدلیل ارتباط با حجم گسترده ای از مجرمین متفاوت با سایر ارگان ها و نهادها باشد لیکن با کسب آموزشهای لازم شرایط خدمت مطلوبتر را در این مرکز تأمینی و تربیتی فراهم کنید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*