رئیس زندان مرکزی یاسوج در جلسه با سربازان وظیفه : توجه نکردن به مسائل دینی آسیبهای جدی رابه دنبال خواهد داشت

بیژن شجاعیان رئیس زندان مرکزی یاسوج در جلسه با سربازان وظیفه براهمیت نظم و انضباط کاری و توجه به به مسائل عقیدتی تأکید نمود.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد رئیس زندان مرکزی یاسوج دراستمرار جلسات با سربازان وظیفه و تذکرات امنیتی و مسائل زندانبانی با اشاره به اهداف سازمان زندانها مبنی بر حفظ امنیت در زندانها گفت: یکی ازمهمترين دغدغه مدیر کل و مجموعه زندان هاي استان، موضوع امنيت و حفظ آرامش و ثبات نظم در زندانهاست كه از آنجائیکه شما از پایه های امنیت زندان و به نوعی همکار ما هستید در این مورد نقش به سزایی داشته و با رعايت نكات امنيتي و آموزه های تئوری و عملی، می بایست اين موضوع مهم وحياتي را عملی کنید.
وی با اشاره به مشکلات خاص سربازی و جوانی و پرداختن به مبانی عقیدتی در این سن افزود: اگر به آموزه های دینی و مسائل اخلاقی و اعتقادی توجه نکنید و خودتان را با آن وفق ندهید دچار آسیب و مشکلات زیادی خواهید شد که جبران کردن آن هزینه های سنگینی دارد.
شجاعیان با ذکر شاهد مثالهایی از اهمیت مسائل دینی و اعتقادی گفت: اگر نماز و مسائل اخلاقی را در زندگی خود بکار گیرید به خوبی و به طور مطلوب و شایسته به وظایف محوله عمل خواهید نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*