فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان در صبحگاه مشترک زندان مرکزی یاسوج: نمایش امنیت پایدار با بهره مندی از آئین نامه ها و دستورالعمل ها


مراسم صبحگاه مشترک نیروهای یگان حفاظت اداره کل زندانهای در میدان صبحگاه زندان یاسوج برگزار گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد مراسم صبحگاه مشترک با حضور فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان در میدان صبحگاه زندان یاسوج برگزار شد.
در این آئین سرهنگ دوم کرامت اله زارع با بیان شرحی از وظایف یگان حفاظت گفت: حفظ نظم و انضباط و ارتقاء امنیت و اقتدار از اولویت های کار یگان حفاظت و نیروهای یگان است که باید بیش از پیش بدان توجه نمود.
وی گفت: یگان حفاظت در زندانها وظیفه خطیری را بر عهده دارد که باید با اقتدار، منظم و دقیق و با بهره مندی از آئین نامه و دستورالعملها بتواند امنیت پایدار را در جای جای زندان به نمایش بگذارد.
فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان در ادامه خاطر نشان کرد: باید برنامه ریزی های صورت گرفته به سمت و سویی برود که از پرسنل خدوم و تلاشگر و ساعی تقدیر و با کارکنان خاطی و بی نظم برخورد انضباطی انجام گیرد تا بتوان نظم و انضباط و اقتدار را در یگان تقویت نمود.
زارع افزود:: یگان حفاظت با اهمیت دادن به اصل موضوع، یعنی تأمین امنیت در زندان، عهده دار مسئولیت بسیار مهمی است که نباید از آن غفلت نمود و در راستای نیل به اهداف یگان، مستمراً آمادگی خود را حفظ نماید.
وی ضمن قدردانی از زحمات پرسنل کادر و وظیفه یگان حفاظت زندانهای استان گفت: باید بدانیم که آرامش و امنیت درون زندانها مدیون تلاشگران خدوم و گمنامی است که مجدانه در راستای امنیت و حفظ آرامش زندان تلاش می نمایند که آرامش و امنیت زندان، آرامش و امنیت جامعه را در بر خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*