قاضی ناظر زندان با زندانیان زندان باز یاسوج دیدار کرد


در راستای اجرای سیاستهای کاهش جمعیت کیفری و رسیدگی به مشکلات قضایی زندانیان در فضایی صمیمی ، محمد مهدی حبیبی دادیار ناظر و عسکری سرپرست زندان باز یاسوج از نزدیک با مددجویان این ندامتگاه دیدار و به مشکلات قضایی آنان رسیدگی کردند.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد، حبیبی دادیار ناظر به جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات پرونده های قضایی زندانیان زندان باز با حضور در جمع آنها از نزدیک به سئوالات پاسخ و دستوراتی را جهت رسیدگی صادر نمود.
دادیار ناظر زندان دراین دیدار تصریح کرد: این بازدیدها علاوه بر اینکه در امر رسیدگی به پرونده ها تأثیر دارد باعث آرامش روحی و روانی زندانی و در نتیجه آن افزایش امنیت رفتاری وی خواهد شد.
سعید عسکری سرپرست زندان باز یاسوج نیز در حاشیه این دیدارگفت: در راستای اجرای سیاست های قضایی در جلساتی منظم با تمامی زندانیان دیدار چهره به چهره صورت می گیرد تا آنان بتوانند با آرامش بیشتری نسبت به سپری نمودن مدت حبس خود اقدام و بازگشت سعادتمندانه ای به اجتماع داشته باشند.
رئیس زندان دهدشت ضمن تقدیر از همراهی و همگامی خوب و پیگیری مستمر دادیار ناظر برای مرتفع نمودن مشکلات قضایی زندانیان عنوان کرد: دیدار چهره به چهره قاضی ناظر با زندانیان می تواند تأثیر بسیار خوبی در روند رسیدگی و تسریع در تعیین تکلیف پرونده ها و آرامش و امنیت زندانیان داشته باشد.
در این دیدار زندانیان در فضایی صمیمی مشکلات و خواسته های خود را عنوان که حبیبی دادیار ناظر قول رسیدگی و پیگیری درخواستهای قانونی آنان را اعلام نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*