قرائت دلنشین قرآن کریم توسط استاد شاکر نژاد در زندان یاسوج


محفل نورانی انس با قرآن کریم با حضور حامد شاکرنژاد قاری بین الملی و دیگر قاریان برجسته کشوری و استانی و با شرکت جمع کثیری از زندانیان در سالن ورزشی زندان مرکزی یاسوج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد در راستای ارتقاء برنامه های قرآنی و توسعه و ترویج امور تربیتی در زندانها، با دعوت از استاد حامد شاکرنژاد، قاری بین المللی قرآن کریم و دیگر قاریان برجسته کشوری و استانی و با حضور اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای استان و شرکت جمعی کثیری از زندانیان (( محفل انس با قران کریم)) در سالن ورزشی زندان مرکزی یاسوج برگزار شد.

در این آئین اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها ضمن خیر مقدم به قاریان برجسته قرآن کریم گفت: از آنجائیکه رسالت سازمان زندانها بازسازی شخصیت افراد به خطا رفته و پیاده کردن اهداف نورانی قرآن مجید است این محافل باعث انس بیشتر مددجویان با قرآن وکلام وحی می باشد.
وی اظهار داشت:سعادت ما روی آوردن به قرآن و دستورات نورانی کلام وحی است که اگر در زندگی همه ما جاری شود سعادتمند خواهیم شد.
شاکرنژاد، قاری ممتاز بین اللمی در این مراسم معنوی نیز خطاب به مددجویان گفت: بهترین راه برای رسیدن به آرامش واقعی تلاوت و انس با قرآن است و در خلوتگه زندان بهترین راه رسیدن به خویشتن واقعی خود می باشید.
در ادامه قاری بین المللی و مؤذن حریم رضوی حاج حامد شاکرنژاد به تلاوت کلام وحی پرداخته که ضمن ایجاد فضایی معنوی و نورانی با تشویقات قرآنی حضار همراه شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*