قیام عاشورا را با تحقیق و تفحص و برپایی محافل سوگواری بیشتر درک کنیم


مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در خیل عزاداران حسینی زندان گچساران عزاداری محرم و زنده نگه داشتن نام حسین را از مصادیق مهم برنامه های اصلاحی خواند.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد اسماعیل جمیاری در ادامه سرکشی به مراکز بازپروری استان در ایام محرم با حضور در زندان گچساران در خیل عزاداران حسینی گفت: این ایام بهترین فرصت برای توسل جستن و تقرب به خداوند متعال است از فرصتی که در اختیار دارید با شرکت در اینگونه مراسمات نهایت استفاده را برده و در سفینه نجات امام حسین (ع) قرار گیرید تا بازگشتی سعادتمندانه به جامعه داشته باشید.
این مقام ارشد زندان های استان برنامه های ارائه شده در ایام عزاداری سید الشهداء را مطلوب ارزیابی نمود وتصریح کرد: آئین های عزاداری باید به نحو احسن با همکاری و همراهی همه مددجویان برگزار گردد تا بیرق حضرت ابا عبدالله روز به روز در بین همه ما هویدا گردد.
جمیاری افزود: همه ما برای پیدا کردن مسیرحقیقت و راه درست زیستن و درک درست از قیام عاشورا با مطالعه، تحقیق و تفحص و پرداختن به سوگواری و عزاداری حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش اهتمام ویژه ای داشته باشیم.
در این مراسم که با شور و شعور حسینی همراه بود سوگواری و عزادرای همراه با روضه خوانی و سینه زنی با شکوه و جلوه معنوی خاصی برگزار شد.
شایان ذکر آنکه مدیر کل زندان های استان در پایان در جمع مددجویان مطالبات و خواسته های قانون آنان را استماع و جهت پیگیری تا حصول نتیجه دستورات لازم را صادر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*