محافل انس با قرآن و کلاسهای قرآنی در اندرزگاه نسوان یاسوج

درماه مبارک رمضان و در راستای بر نامه ها و فعالیتهای قرآنی با هدف ترویج و گسترش بر نامه های معنوی ، محفل انس با قرآن در اندرزگاه نسوان یاسوج برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد با هدف ترویج روحیه اعتقادی وگسترش فرهنگ قرآنی و آشنایی بیش تر مددجویان در این ماه عظیم خداوندی با حضور مسؤلین اندرزگاه نسوان و قاریان برجسته استانی محفل نورانی انس با قرآن و جزء خوانی با جلوه وشکوه معنوی خاصی در اندرزگاه نسوان یاسوج برگزار شد.
بر پایه این گزارش گشتاسبی رئیس اندرزگاه نسوان از برگزاری کلاسهای قرآنی در موضوع های مختلف خبر داد وافزود: کلاسهای تفسیر، روخوانی ، روانخوانی ، تجوید ومفاهیم همراه با قصه های قرآنی در این اندرزگاه با شرکت علاقه مندان به این کتاب الهی برگزار میگردد.
وی اظهار داشت: با همکاری خوبی که با حوزه علمیه خواهران داریم یکی از طلبه های زن نیز جهت کلاسهای احکام ومشاوره های مذهبی به ترویج وگسترش برنامه های فرهنگی اعتقادی مددجویان کمک شایانی نموده است.
رئیس اندرزگاه نسوان افزود: در ماه مبارک رمضان با برنامه های جزء خوانی قرآن مجید ، دعای های وارده در هر شب و همچنین احیاء و ادعیه شبهای قدربا حضور حداکثری مددجویان مواجه هستیم که این خود در کاهش آسیب و تغییر رفتارهای پر خطر آنان بسیار مؤثر است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*