مدیرکل زندانهای استان در دیدار با زندانیان یاسوجی: زندان فرصتی مناسب برای ندامت از گذشته و بازگشت سالم به خانواده و جامعه است


اسماعیل جمیاری مدیرکل زندانهای کهگیلویه و بویراحمد در ادامه دیدارهای هفتگی خود از مراکز بازپروری استان در بازدید ۴ ساعته خود از زندان یاسوج، در نشستهای جداگانه ای با زندانیان اندرزگاههای مختلف دیدار و مشکلات و خواسته های آنان را استماع نمود.
به گزارش روابط عمومی زندان های استان، جمیاری که به همراه مدیرعامل ستاد دیه و مسؤل اجرای احکام اداره کل از بخشهای مختلف اندرزگاهی و خدماتی بازدید می کرد، ضمن توضیحات شجاعیان رئیس زندان مرکزی از نزدیک روند اجرای سیاستهای ابلاغی زندانهای استان را در این مجموعه و اجرای هدفمند اولویتهای سازمانی را بررسی و دستورات لازم را برای اجرای کیفی امور به مسئولین زندان ابلاغ کرد.
مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در ادامه با حضور در اندرزگاه های زندان و دیدار چهره به چهره با آنها، در فضائی صمیمی خطاب به زندانیان گفت: زندان فرصتی مناسب برای تجدیدنظر در رفتارهای گذشته و اصلاح و تربیت است که لازم است تا مددجویان تلاش کنند و در باز اجتماعی شدن خود سهیم باشند.
جمیاری همچنین گفت: توصیه ما به کارکنان رافت سلامی و رعایت حقوق شهروندی زندانیان است اما زندانیان هم باید تکالیف خود را نسبت به زندان و زندانبانی شناخته و بدرستی مورد توجه قرار دهند.
عضو شورای قضایی استان در ادامه خاطر نشان کرد: در راستای اجرای مطلوب اولویت های سازمانی و کاهش هدفمند جمعیت کیفری و ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات خصوصاً به زندانیان جرائم غیر عمد درصدد هستیم با حضور میدانی کارشناسان ستاد اداره کل زندانیان واجدالشرایط را شناسایی و کمک کنیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*