مدیرکل زندانهای استان در دیدار با مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد: کمیته امداد حضرت امام (ره) یاور همیشگی و حامی زندانیان و خانواده های آنان است


مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد بهمراه مدیر نمایندگی ستاد دیه استان با مدیرکل کمیته امداد امام (ره) دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی زندان های استان، در آستانه برگزاری جشن های گلریزان و بمنظور هماهنگی و تعامل و استفاده از ظرفیت دستگاه های حمایتی، اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در اداره کل کمیته امداد امام (ره) با دکتر مبشری مدیرکل این نهاد مقدس دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل زندان های استان با قدردانی از همراهی و همکاری مستمر و دائمی کمیته های امداد در سراسر کشور، کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) را یاور همیشگی مجموعه زندان ها و حامی زندانیان و خانواده ای آنان دانست و اظهار داشت: خوشبختانه خانواده ای زیادی از زندانیان تحت پوشش و حمایت این نهاد مقدس هستند ولیکن با توجه به حجم زندانیان نیازمند انتظار می رود تا چتر حمایتی کمیته امداد گسترده تر و افراد بیشتری مشمول کمک و مساعدت شوند.
جمیاری در بخش دیگری از سخنان خود و با اشاره به در پیش بودن جشن های گلریزان اظهار امیدواری کرد و گفت: خوشبختانه کمیته امداد همیشه در کنار و همراه مجموعه زندان ها گره گشای مشکلات و نیازمندی های خانواده زندانیان بوده، ولی انتظار می رود تا در جشن گلریزان امسال این نهاد انقلابی با اختصاص کمک هایی از منابعی که در اختیار دارد، زمینه استخلاص و آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و بازگشت آنان را به خانواده و جامعه فراهم کند.
دکتر مبشری مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان هم با ابراز خرسندی از این دیدار اظهار داشت: کار زندانبانی کاری سخت و در عین حال پر اجر و ثواب است و زندانبانان امنیت را به جامعه ارزانی می دهند.
وی رسیدگی به معیشت خانواده های نیازمند و حمایت از آنان را وظیفه ذاتی دستگاه متبوع خود دانست و گفت: در این خصوص خدمات مختلفی به واجدین شرایط ارائه شده و امیدوارم که با هماهنگی معاونت مشارکت های ستاد مرکزی بتوانیم در جشن گلریزان شرکت و مساعدت لازم را در زمینه کمک به آزادی زندانیان بدهکار غیرعمد بعمل آوریم.
در پایان لوح تقدیر ارسالی از سوی مدیرعامل ستاد دیه کشور توسط مدیرکل زندان ها به نمایندگی از هیئت امنای ستاد دیه استان به مدیرکل کمیته امداد امام (ره) اعطاء شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*