مدیرکل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در جمع کارکنان :فراگیر شدن تفکر بسیجی همان اخلاص و ایمان به هدف است


مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در جمع کارکنان بسیجی زندانهای استان بر نقش پر رنگ بسیج در ترویج روحیه جهادی و دستاوردهای انقلاب تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و پاسداشت مجاهدت های دلیرمردان عرصه جهاد ، ایثار و شهادت مدیر کل زندانهای استان با ذکر مطلب فوق در جمع کارکنان بسیجی اظهار داشت:مهمترین هدف از گرامیداشت هفته بسیج معرفی ابعاد برجسته این شجره طیبه و شناساندن نقش پررنگ آن در ترویج و تعمیق فرهنگ روحیه جهادی و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
وی با بیان رشادتهای دلیرمردان دفاع مقدس خاطر نشان کرد: هر آنچه داریم از برکت بسیجیان جان بر کف هشت سال دفاع مقدس، شهداء و صبر و مقاومت ایثار گرانه جانبازان صبور و خانواده های آنان داریم ، بنابرین همه ما با اذعان به رشادت بسیجیان عزیز قدردان آنانیم و امیدواریم در طریق معنوی آنان گام برداریم.
این مقام ارشد زندانهای کهگیویه وبویراحمد افزود: فراگير شدن تفكر بسيجى كه همان اخلاص، ايمان به هدف، بالندگى و کمک به همنوع در مخاطرات زندگی است، در ذهن همه افراد جامعه، حركتى هم‌سو را به دنبال دارد.
جمیاری در پایان اظهار داشت: ما معتقدیم کار زندانبانی یک کار جهادی است که روحیه بسیجی لازم دارد و خوشبختانه کارکنان زحمت کش ما با همت بلند خویش و تلاش بی وقفه در این مسیر جهت پیشبرد اهداف امنیتی و اصلاحی افراد به خطا رفته جامعه گام بر می دارند که امیدواریم در این مسیر پرمشقت و سخت مورد عنایت و مرحمت خدای بزرگ قرار گرفته و ماجور شوند.
شایان ذکر آنکه در این نشست بصیرتی یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس به بیان خاطرات خود از زمان جبهه و جنگ پرداخت و خواستار نگهداشت تفکر بسیجی در این برهه حساس از جامعه شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*