مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد: عمل به قوانین و اهداف سازمانی باعث پویایی و توانمندسازی زندانها می شود


اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها در جلسه شورای اداری و پرسش و پاسخ کارکنان بر لزوم توجه به انجام وظیفه همراه با رعایت برنامه های اصول زندانبانی تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد جلسه شورای اداری و پرسش و پاسخ کارکنان با مدیر کل زندانها در سالن اجتماعات زندان مرکزی برگزار که جمیاری مدیر کل زندانها بر لزوم عمل به وظایف محوله برکارکنان، قوانین و رعایت امور زندانبانی و همچنین ارتقاء امنیت و برنامه های اصلاحی در زندانها تأکید نمود.
مدیر کل زندانهای استان ضمن تقدیر از تلاشهای کارکنان زندانها در حوزه های مختلف، تصریح کرد: شغل زندانبانی سخت و پر مسئولیت است، لیکن با اجرای دقیق سیاستها و اجرای برنامه های نظام زندانبانی و با اعتقاد به اینکه در قِبَل سختی کار شما دیگران منتفع خواهند شد، این سختی کار به حلاوت و شیرینی مبدل خواهد شد.
جمیاری با بر برشمردن اوصاف و وظایف کارگزاران و کارکنان با استناد به احادیث و روایات وارده اظهار داشت: اگر هر یک از ما به توصیه هایی که ائمه معصومین علهیم السلام دارند عمل نمائیم اثر بخشی عمیقی در رفتار، کردار، عمل و کار ما خواهد داشت.
وی گفت: پویایی و ملاک توانمندی زندانها و اثر بخش بودن کارها ، عمل به قوانین در راستای اهداف سازمانی است که اگر با دلسوزی و صداقت انجام گیرد منتهی به ارتقاء کیفی خدمات و اقدامات جاری خواهد شد.
این مقام ارشد زندانها افزود: کارمند زندان با توجه به وظایف سخت زندانبانی می بایست در رعایت حقوق شهروندی زندانیان ، موضوع امنیت و اصلاح و تربیت را منطبق بر شاخصه های امر زندانبانی دانسته تا منتج به اهداف پیش بینی شده سازمان گردد.
مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد ضرورت توجه به پرسنل زندانها که در محیطی پر استرس و طاقت فرسا کار میکنند را اولویت اجتناب ناپذیر دانست وگفت: ما معتقدیم که کارکنان زندانها محور ا صلی در عرصه زندانبانی اسلامی هستند و با این دید که شما در خط اول کار با زندانی قرار دارید می بایست توجه وافر و افزونتری به امور رفاهی شما گردد.
اسماعیل جمیاری در ادامه افزود:علیرغم کمبود منابع انسانی ، کار کنان زندانهای استان هر کدام بطور مضاعف چند وظیفه و کار را بعهده دارند که توفیق و تحول در کار مدیون آنان است.
شایان ذکر آنکه در این جلسه که در فضایی صمیمی تشکیل شد کار کنان درخواستها ، پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه و مدیر کل زندانهای استان نیز توضیحات لازم را به همراه پاسخ به سؤالات مطر ح نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*