مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد: صیانت از کارکنان ضامن سلامت اداری است

نشست کمیته صیانت از کارکنان زندان های کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل، معاونین و روسای ادارات حفاظت اطلاعات، بازرسی و قضایی و رئیس زندان گچساران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی در ابتدای این جلسه اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های استان نیروی انسانی را سرمایه ارزشمند هر سازمان دانست که برای بهره وری بیشتر می بایست ضمن حفاظت و صیانت از آنان راههای ارتقاء شغلی و ایجاد انگیزه بیشتر جهت خدمات رسانی بهتر و اثرگذار را فراهم کرد.
ایشان کار زندانبانی را سخت، پر مشقت و زیان آور توصیف کرد و افزود: نوع کار و جامعه هدف ما در زندان ها که عمدتاً آسیب دیده، آسیب رسان و یا حتی آسیب زا هستند و می توانند تهدیدی جدی برای همکاران باشند، ایجاب می کند تا دائما بر عملکرد و نحوه رفتار و کردار اداری کارکنان نظارت و کنترل داشت و ضمن برداشتن موانع و مشکلات و تهدیدات احتمالی مسیر خدمت را هموار و تسهیل نمود که در این بین کمیته صیانت دارای ظرفیت فوق العاده ای است.
جمیاری تقویت باورهای دینی کارکنان و مدیران، آموزش و اطلاع رسانی، شناسایی نیروهای توانمند و ارتقاء شغلی آنان، برخورد با کارکنان ضعیف و ناکارآمد، توجه به معیشت کارکنان، ترویج فرهنگ انضباط اداری و وجدان کاری و … از جمله اقداماتی دانست که بایستی توسط کمیته صیانیت پیگیری و اجرایی شود.
در این جلسه قباد باقرنژاد رئیس زندان گچساران ضمن ارائه گزارشی از وضعیت زندان، به سئوالات، ابهامات و ایراداتی که توسط اعضای کمیته طرح شد، پاسخ داده و مقرر گردید تا عملکرد برخی کارکنان مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم از سوی کمیته اتخاذ و ابلاغ گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*