مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد: پاسخگویی منطقی به ارباب رجوع منتهی به ارتقاء خدمات مطلوب خواهد شد


مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد در نشست عمومی با کارکنان ستاد اداره کل و زندان مرکزی بر عمل به وظیفه ، حفظ سلسله مراتب اداری ، تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی منطقی به مراجعین تأکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های کهگیلویه وبویراحمد اسماعیل جمیاری در این نشست ضمن گرامیداشت دهه کرامت با برشمردن وظایف کارکنان زندان ها و ارائه خدمات مطلوب به زندانیان و مراجعین گفت : یکی از مصادیق پویایی و اثر بخش بودن کارزندانبانی ضمن رعایت سلسله مراتب اداری و رعایت شئونات سازمانی، حفظ تکریم ارباب رجوع در حد متعارف و قانونی است .
وی با باین اینکه ارباب رجوع سازمان زندان ها یا (( مقیم)) که همان زندانیان هستند و یا غیر مقیم که خانواده های آنان و یا دیگر مراجعین می باشند، اظهار داشت: خوشرویی و پاسخگویی با توجیه عقلی و منطقی به ارباب رجوع در راستای اهداف سازمانی اگر با دلسوزی و صداقت انجام گیرد منتهی به ارتقاء کیفی خدمات و اقدامات جاری خواهد شد.
مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان در ادامه توجه به رضایت مردم که همان رضایت خداوند متعال است، رعایت اخلاق اداری همراه با فروتنی و متانت، رعایت اخلاق اسلامی ، پیگیری مشکلات زندانیان و رسیدگی به خواسته های قانونی ارباب رجوع، عدم تبعیض ، انجام به موقع و درست امور محوله و… را از دیگر مواردی دانست که کارکنان زندانها در قبال زندانیان و مراجعین بایستی با سعه صدر به انجام برسانند.
جمیاری در این نشست صمیمی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به کارکنان گفت: توفیق هر مجموعه مؤید همدلی، همراهی، فهم و تعهد جمیع کارکنان است و برآیند آن در عزت و پیشبرد در امور است که امید وارم با وفاق و تعهد بیش از پیش افق روشنی برای زندانهای استان در موضوع سیاستهای سازمانی داشته باشیم.
وی تصریح کرد: با افتخار به وظیفه سختی که بر عهده داریم در راستای اجرای رسالت خطیر محوله با احترام به همدیگر ، رفتار توأم با سلامت و نزاکت، وحدت، انصاف و همدلی، ارائه راهکارهای مناسب و مطلوب، مشارکت و مشاوره ، انتقال توانمندی ها به همدیگر اهتمام ویژه ای داشته باشیم.
مدیر کل زندانهای استان با بیان اینکه این دست نشستهای عمومی فتح بابی برای همفکری و تعامل عمیقتر برای کارهای اجرائی است خطاب به کارکنان گفت : بیان شفاف و بدون غرض مشکلات و پیشنهادات راهبردی ، ابزاری برای شفاف سازی بیشتر، توجیه سازی افزونتر و تعالی نظام مدیریت دستگاه بسوی کیفیت گرائی و رضایتمندی کارکنان است که امیدواریم بتوانیم تا آنجاکه در حیطه اختیارمان باشد جهت درخواستهای قانونی شما همت گماریم.
شایان ذکر آنکه در ابتدای این جلسه بیژن شجاعیان گزارشی از عملکرد زندان مرکزی یاسوج را در حوزه های مختلف ارائه داده و درپایان کارکنان در قالب جلسه پرسش و پاسخ، نقطه نظرات، پیشنهادات و مشکلات اجرائی یا خدماتی خود را مطرح نموده که مدیر کل زندانهای استان در مقام پاسخگوئی، راهکارها و پاسخهای لازم را ارائه داشت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*