مدیر کل زندان ها در جمع عزاداران کانون اصلاح و تربیت یاسوج: توسل به حضرت ابا عبدالله مسیر را هموارتر می کند


مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد در جمع عزادران امام حسین (ع) در کانون اصلاح و تربیت بر توجه به آموزه های دینی و گام برداشتن در مسیر حسینی تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد آئین عزاداری و سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام با حضور اسماعیل جمیاری مدیر کل، کارکنان ، سربازان وظیفه و مددجویان نوجوان و زندانیان زن در نمازخانه کانون اصلاح و تربیت برگزار شد.
مدیر کل زندانهای استان با تسلیت ایام محرم و سوگواری حضرت سید الشهداء ابراز داشت: راه و مسیر حضرت ابا عبدالله خاموش شدنی نیست لذا توسل، عزاداری و قرائت پرفیض عاشورا ما را دراین مسیر هموراتر خواهد ساخت.
وی گفت: ماه محرم فرصت مناسبی است تا همه ما خصوصاً شما مددجویان عزیز با شرکت در مجالس عزاداری و سوگواری و شفاعت گرفتن از سید و سالار شهیدان عالم حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با خدای مهربان آشتی کرده و طلب آمرزش و مغفرت نمائید.
در ادامه زندانیان مسائل، مشکلات و درخواست های خود را با مدیرکل زندان ها در میان گذاشته و ایشان هم ضمن راهنمایی، ارشاد و پاسخگویی برخی موارد را جهت انجام ارجاع دادند.
گفتنی کانون اصلاح و تربیت یاسوج که هم زندانیان زن و هم نوجوانان زیر ۱۸ سال در آن نگهداری می شود در ایام محرم هر صبح و شب به مدت ۱۰ روز قرائت زیارت عاشورا، سینه زنی و روضه خوانی همراه با سوگواری و عزاداری سرور و سالار شهیداران در آن برگزار می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*