مرخصی پایان حبس به ۱۶ نفر از زندانیان زندان گچساران


همزمان با فرا رسیدن ایام شعبانیه مراسمی با حضور دادستان گچساران و زندانیان برخوردار از امتیاز مرخصی پایان حبس منجر به آزادی برگزار و اقدامات شورای طبقه بندی زندان تشریح شد.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد، در این مراسم که باقرنژاد رئیس زندان و مسؤل اجرای احکام نیز حضور داشتند، بازیار دادستان شهرستان گچساران در سخنانی ضمن تبریک ایام شعبانیه و تبریک سال نو تصمیمات شورای طبقه بندی را براساس خردجمعی ، مشورت و لحاظ نمودن شرایط زندانی و جامعه دانست و خطاب به زندانیان گفت : رأفت اسلامی موجب گردید تا بار دیگر از نعمت برخورداری از آزادی بهره مند شوید ، پس سعی کنید تا با تفکر به اعمال اشتباه گذشته خود پس از رهائی از زندان ، اصلاح شده وبا رویکردی نو و متفاوت و رفتاری مناسب جبران نموده و در مسیر صحیح زندگی قرار بگیرید.
قباد باقرنژاد رئیس زندان نیز ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و دلسوزی صادقانه دادستان و مسؤلین قضایی شهرستان خاطرنشان ساخت : مسئولین قضایی و کارکنان زندان همواره با دلسوزی پیگیر وضعیت زندانیانی هستند که درون زندان دارای حسن اخلاق و در برنامه های آموزشی و فرهنگی فعالانه حضور موثر دارند.
گفتنی است در جلسه که با اتخاذ تصمیمات شورای طبقه بندی انجام شد پس از بررسی پرونده های قضائی محکومین با اعطاء پایان حبس به ۱۶ نفر از زندانیان موافقت شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*