مشاور وزیر کشور و مسؤل هماهنگی امور ایثارگران از مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد قدردانی نمود

با حضور مسؤل امور ایثار گران استانداری لوح تقدیر صادره از سوی مشاور وزیر کشور و مسؤل امور ایثارگران به اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای استان کهگیلویه وبویراحمد اعطاء شد.
به گزارش روابط عمومی زندان های استان، غلامرضا یاوند عباسی مشاور وزیر کشور و مسؤل هماهنگی امور ایثارگران با ارسال لوح تقدیری از اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان های استان کهگیلویه وبویراحمد قدردانی نمود.
در بخشی از این لوح تقدیر که توسط داربام مسؤل امور ایثارگران استانداری کهگیلویه وبویراحمد به مدیر کل زندانها اعطاء شد، آمده است: بر این باوریم که اعتلای ایران اسلامی و دست یابی به قله های پیشرفت و توسعه حاصل نخواهد شد مگر با کوشش و مساعی یکایک نقش آفرینان عرصه های جهاد و شهادت.
اینجانب ضمن ارج نهادن به ایثار گری هایتان، از تلاشهای آن همکار گرانقدر در حسن انجام خدمت مجدانه تقدیر نموده، موفقیتتان را از درگاه ایزد منان خواستارم.
در مراسم اعطای این لوح که در دفتر مدیرکل زندان های استان برگزار شد، داربام مشاور استاندار و مسئول امورایثارگران استانداری گفت: برابر ارزیابی های بعمل آمده و بازدیدهای میدانی و بعضاً غیر محسوس از دستگاههای مختلف، اداره کل زندان ها در پاسداشت مقام ایثار و شهادت و تقویت و توسعه تفکر بسیجی جایگاه بسیار خوبی داشته که لازم است تا از مدیرکل زندان های استان و همکاران سختکوش ایشان که با روحیه جهادی در عرصه خدمات رسانی به مردم و نیز تکریم و تجلیل ایثارگران پیشقدم هستند، قدردانی بعمل آید.
ایشان همچنین مراتب تقدیر و تشکر احمدی استاندار را به جمیاری مدیرکل زندان ها و همکارانشان ابلاغ و به نمایندگی از باوند عباسی مشاور وزیر کشور لوح تقدیر را به ایشان اعطاء نمود. لازم به توضیح است که از بدو فعالیت مدیریت جدید در زندانهای استان در زمینه پاسداشت از ایثارگران اقدامات خوبی از قبیل برگزاری یادواره ۲۷ شهید منسوب به کار کنان زندنهای استان و تکریم خانواده های معظم شاهد، تجلیل از کارکنان رزمنده ی هشت سال دفاع مقدس و نیز اعضاء فعال بسیج، احیاء پایگاه مقاومت شهید لاجوردی و افزایش فعالیتهای این پایگاه و سرکشی از خانواده های معظم شهداء انجام گرفته است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*