ملاقات حضوری رئیس زندان و قاضی ناظر با زندانیان گچسارانی

به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد، حجت الاسلام محمدی نسب دادیار ناظر زندان گچساران در معیت باقرنژاد رئیس زندان و تعدادی از مددکاران و مسؤلین اجرای احکام با حضور در سالن اجتماعات جهت تسهیل و رفع مشکلات قضائی زندانیان با تعدادی از زندانیان ملاقات حضوری داشتند.
در این دیدار باقرنژاد رئیس زندان گچساران ضمن تقدیر و تشکر از حضور مستمر قاضی ناظر و همچنین مسؤلین قضایی شهرستان که تعامل خوبی در جهت کمک و مساعدت به زندانیان دارند، اظهار داشت: مجموعه زندان و دادسرا ها با همدلی و تعامل خوب و مطلوب در تلاشند تا گرهی از کارزندانیان باز کنند
وی خاطر نشان کرد: دیدار چهره به چهره مقامات قضایی با زندانیان می تواند تأثیر بسیار خوبی در روند رسیدگی و تسریع در تعیین تکلیف پرونده ها و آرامش و امنیت زندانیان داشته باشد.
حجت الاسلام محمدی نسب دادیار ناظر بر زندان‌ گچساران نیز در این دیدار تصریح کرد: این دیدارها علاوه بر اینکه در امر رسیدگی به پرونده ها تأثیر دارد باعث آرامش روحی و روانی زندانی و در نتیجه آن افزایش امنیت داخلی زندان خواهد شد.
شااین ذکر آنکه رئیس زندان و دادیار ناظر در فضایی صمیمی با استماع مشکلات قضایی زندانیان دستورات لازم را جهت رفع موارد مطروحه صادر نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*