نشست تعاملی مدیران کل زندانها و بازرسی استان کهگیلویه وبویراحمد


مدیرکل زندان های کهگیلویه وبویراحمد با حضور در سازمان بازرسی کل استان با غلامحسین کرمی بازرس کل این سازمان دیدار و پیرامون سیاست های توسعه قضائی و همکاری های فی مابین گفتگو نمودند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های کهگیلویه وبویراحمد، در این نشست که با همراهی مسؤل بازرسی ، فرمانده یگان حفاظت و مسؤل روابط عمومی زندانهای استان انجام پذیرفت، اسماعیل جمیاری ضمن تبریک انتصاب مدیر کل جدید بازرسی استان با بیان اینکه نظام قضایی مجموعه ای خدمتگزار برای تحقق عدالت اجتماعی است گفت: بازخورد کارقضایی در جامعه به ثبات، آرامش و امنیت مردم می انجامد.
مدیرکل زندان های کهگیلویه وبویراحمد ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای زندانبانی در سطح استان بر ضرورت توسعه همکاری فی مابین تاکید و گفت: هدف ما توسعه تعاملات و استفاده از ظرفیت نهادهای قضایی استان برای توسعه کیفیت زندانبانی و اصلاح مجرمین است.
وی با بیان سختی و صعوبت کار زندانبانی در شرایط اقتصادی کنونی جامعه اظهار داشت: ارتقاء برنامه ها و تحقق اهداف نظام زندانبانی منوط به تامین نیازهای مهم و اساسی از جمله تأمین اعتبارات جاری و هزینه ای، تعمیر و تجهیز و توجه به رفاهیات پرسنلی است و یقیناً پیشرفت امورات با تعامل، همراهی و همکاری همه دستگاههای اجرایی و قضایی خصوصاً سازمان های وابسته به دستگاه قضا در استان انجام خواهد گرفت.
غلامحسین کرمی مدیر کل بازرسی استان نیز در این دیدار ضمن اظهار خرسندی از اقدامات و فعالیتهای انجام گرفته در مراکز بازپروی استان گفت: نظارت، کنترل و برقراری عدالت در جامعه از جمله وظایف ذاتی ما است و اگر دستگاهی در راستای منافع نظام گام بردارد، قطعاً کمک کار او خواهیم بود.
وی با بیان اینکه سازمان زندانها با مدیران دلسوز و کارکنانی پرتلاش با شرایط سخت کاری همت و تلاش خود را صرف ارتقای امنیت جامعه می کنند تصریح کرد: از آنجائیکه توان و اهتمام شما نگهداری، اصلاح و تربیت افراد به خطا رفته جامعه و حمایت و دستگیری از خانواده های آنان است، سازمان بازرسی همواره آماده است تا در راه خدمت مطلوب تر به این قشر آسیب دیده همکاری و تعامل داشته باشد لذا این سازمان در همه برنامه ها، زندانهای استان را حمایت خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*