نشست مدیرکل زندان ها با مدیران کل بازرسی و دیوان محاسبات کهگیلویه و بویراحمد


مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد در نشست مشترک با مدیران کل بازرسی و دیوان محاسبات استان خواستار کمک و همراهی آنان جهت پیشبرد امورات در حوزه های تأمینی، تربیتی و حمایتی شد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی، اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد در نشست مشترکی با اسماعیل کیهان مدیرکل دیوان محاسبات و غلامحسین کرمی مدیرکل بازرسی استان خواستار همکاری و همراهی بیشتر جهت پیشبرد مأموریت های سازمانی در سه حوزه تأمینی، تربیتی و حمایتی شد.
جمیاری عضو شورای قضایی استان، سازمان زندان ها را سازمانی خاص و نیازمند به همکاری، همراهی و پشتیبانی دیگر دستگاهها دانست و اظهار داشت: با توجه به گستردگی و تنوع کار در زندان ها و کمبودهای موجود خصوصاً در حوزه اعتبارات و هزینه های مورد نیاز توقع این است تا هم واحدهای نظارتی و هم سایر مدیران دستگاه های اجرایی ما را در انجام مأموریت ها یاری رسانند.
کیهان مدیرکل دیوان محاسبات استان در این دیدار با ابراز خرسندی از مجموعه فعالیت های انجام گرفته در سطح زندانها شرایط کار در زندان ها را متفاوت با دیگر دستگاهها دانست و ارائه مشاوره و راهکارهای قانونی با هدف تسهیل در انجام وظایف و مأموریت ها را از اولویت های کاری خود دانست و آمادگی دستگاه متبوع خود را جهت همراهی و همکاری با مجموعه زندان های استان اعلام کرد.
کرمی مدیرکل بازرسی استان نیز در این نشست با اشاره به سختی کار در زندان و اینکه بایستی به حقوق شهروندی زندانیان توجه نمود، گفت: کمبود منابع مالی، کثرت شرح وظایف در زندان ها و لزوم تأمین نیازمندی ها ایجاب می کند تا واحدهای نظارتی استان همکاری و حمایت خود را داشته باشند تا هم قانون رعایت شود و هم تنگناه های موجود مانعی برای توقف رسالت و مأموریت سازمانی نشود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*