نشست مدیرکل زندان ها با کارکنان کانون اصلاح و تربیت یاسوج


مدیرکل زندان ها بهمراه مسئولین ستادی در نشستی صمیمی با رئیس و کارکنان کانون اصلاح و تربیت با آنان به بحث و گفتگو نشستند.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی، اسماعیل جمیاری مدیرکل زندانهای استان بهمراه تعدادی از مسئولین ستادی با حضور در کانون اصلاح و تربیت با کارکنان این مرکز به بحث و گفتگو پرداختند.
مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد در ابتدای این نشست و با تبریک دهه کرامت شغل زندانبانی را سخت، طاقت فرسا و در عین حال پر اجر و ثواب دانست و اظهار داشت: صرف نظر از صعوبت کار در زندان ها چنانچه به وظیفه خودمان خوب عمل بکنیم، دو اتفاق میمون و مبارک خواهد افتاد، یکی هدایت و اصلاح زندانیان و دیگری کمک به ایجاد امنیت و آسایش عمومی که بایبستی این فرصت ها را قدر دانست و با تمام وجود در انجام وظایف و تکالیف به نحو احسن و اکمل کوشش نمود. ایشان خطاب به کارکنان گفت: با کار جهادی و تقویت وجدان کار و انضباط اداری بسیاری از مشکلات موجود و کمبودها جبران و رضایت خدا و جامعه هدف کسب خواهد شد.
مدیرکل زندان های استان زندانیان را امانت های توصیف کرد که در اختیار زندان قرار داده شده اند تا مسئولین و کارکنان با نظارت و کنترل رفتار و کردار آنان در جهت اصلاح و تربیت و بازسازی شخصیت مسیر بازگشت سالم را برایشان فراهم کنند جمیاری در پایان بر رعایت سلسله مراتب اداری، نظم و انضباط و آراستگی ظاهری، حضور بموقع در فراخوان ها و طرح های احضار، توجه به حقوق شهروندی زندانیان و … تأکید نمود.
در ادامه سخنگو رئیس کانون اصلاح و تربیت یاسوج به ارائه گزارشی از عملکرد اقدامات انجام گرفته در کانون پرداخت و خواستار مساعدت و پپشتیبانی بیشتر شد. مسئولین ستادی اداره کل و کارکنان کانون نیز در خصوص مسائل مبتلابه به بیان نکته نظرات خود پرداختند

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*