نشست مدیر کل زندان ها با رئیس سازمان بسیج کارکنان سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد


سرهنگ پاسدار ارژنگ تندپور رئیس سازمان بسیج کارکنان سپاه فتح استان با اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های کهگیلویه وبویوراحمد دیدار و گفتگو نمود .
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی؛ اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در جلسه ای با سرهنگ تند پور رئیس سازمان کارکنان سپاه فتح استان با اشاره به نقش سازنده بسیج و روحیه ی جهادی حاکم بر وظایف محوله در زندانهای استان گفت: ما معتقدیم کار زندانبانی یک کار جهادی است و روحیه و فرهنگ بسیجی جهت انجام امورات زندانبانی را می طلبد که خوشبختانه عموم کارکنان این اداره کل با تلاش بی وقفه و با حفظ روحیه ایثارگرانه ی خود در مسیر انجام وظایف گامهای مؤثری برداشته اند.
مدیر کل و فرمانده پایگاه بسیج زندانهای استان با بیان گزارشی از عملکرد پایگاه بسیج شهید لاجوردی زندان ها خاطر نشان کرد: عضو بودن همه کار کنان در پایگاه بسیج و وجود ۳۲ نفر رزمنده، جانباز و خانواده شهید نشان از جهادی بودن پرسنل و انقلابی کار کردن آنان است.
وی اظهار امیدواری کرد: اگر روحیه ی بسیجی و جهادی در بین جامعه نهادینه شود با هم افزایی ، تعامل و همکاری همه جانبه بر مشکلات فائق خواهیم شد.
این مقام ارشد زندانهای استان تصریح کرد: خوشبختانه مسئولین و کارکنان زندانهای استان با روحیه جهادی و تفکر بسیجی علاوه بر مشارکت در ایجاد امنیت در زمینه های دیگری همچون ترویج برنامه های دینی و مذهبی در بین زندانیان و حمایت از خانواده زندانیان بعنوان سربازان نظام و رهبری از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.
در این دیدار سرهنگ تند پور رئیس سازمان بسیج کارکنان سپاه فتح استان با تقدیر از تلاش ها و فعالیت های مدیریت و مجموعه زندانهای استان در راستای دست یابی به اهداف متعالی بسیج گفت: الحمدلله با روحیه بسیجی مدیر کل زندانها و زحمات خالصانه بسیجیان پایگاه مقاومت شهید لاجوردی این دستگاه در برگزاری مراسمات مختلف، حضور فعال و گسترده در همایش های مربو ط به بسیج ، دستگیری و حمایت از خانواده های نیازمند، برگزاری اردو های مختلف بسیجیان کارمند، همکاری و همگامی در کمک به مردم سیل زده، سرکشی مستمر از خانواده های شهداء و ایثارگران، تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، برگزاری جلسات مکرر کارکنان بسیجی و تقدیر از بسیجیان شایسته و… نشان از فعالیت و اقدامات ارزنده این دستگاه در دست یافتن به اهداف متعالی سازمان بسیج است .
شایان ذکر است در خاتمه مقرر گردید که مسئولین اداره کل زندان های استان در اردوهای جهادی که با تولیت سپاه فتح استان و در مناطق محروم انجام می گیرد مشارکت تا علاوه بر سرکشی از خانواده زندانیان نیازمند و حمایت مادی و معنوی از آنان، در آموزش همگانی و بالابردن معلومات حقوقی آحاد مردم همکاری و همراهی گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*