پیام رئیس سازمان زندان ها به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن


پیام رئیس سازمان زندان ها به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

بسم رب الشهدا و الصدیقین

دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن برای ما ایرانیان آغاز عصر جدیدی است که به همت بزرگ مرد تاریخ معاصر حضرت امام خمینی (ره)با اسلام ناب محمدی(ص) پیوندی ابدی خورد.

اسلام عزت مدار و آزادی انسانی- اخلاقی، دو یادگار بزرگ مردی بود که از سلاله حضرت زهرای اطهر(س) در عصر ظلمت و تاریکی نعمت حکومت الله را به مردم ارائه نمود.

بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اسلام را نه یک دین عبادی بلکه آموزه های آن را راهبرد اساسی بشریت برای نجات از یوغ ستم و رهایی از تاریکی و ظلمت می دانست از این رو نه تنها مسلمانان ایران بلکه مسلمانان و مظلومان تمام جهان مخاطب پیام او بودند.

اسلامی که امام عزیز ما احیاگر آن بود، اسلامی جهان شمول است که برای تمام شئون زندگی برنامه دارد و در آن تمام مسلمانان با عزت و سرافرازی زندگی می کنند.

بی شک یوم الله ۲۲ بهمن آغاز حکومتی است که رهایی از مظاهر شرک و بت پرستی نوین و رسیدن انسان به تعالی و سعادت را سرلوحه خود قرار داده است.

۲۲ بهمن امسال که مقارن با ایام گرانقدر فاطمیه(س) گردیده است در حالی فرا می رسد که به لطف هدایت های رهبر فرزانه انقلاب و حضور پرشور مردم در تمام عرصه ها، جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک سیستم توانمند سیاسی و به عنوان یک حکومت براساس مردم سالاری دینی، چشم امید تمام مستضعفین و مظلومان جهان است.

امروز ضامن جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی ما، ولی فقیه است و این دستاورد بزرگ‌امام عزیزمان بود که به درستی و هوشمندی این مساله را دریافت که برای حفظ اسلام و نظام اسلامی به وجود ولی فقیه به عنوان یک اسلام شناس آگاه، مدیر و مدبر و شجاع نیاز داریم.

اگر می خواهیم اسلام واقعی داشته باشیم باید نظام اسلامی حفظ شود و اگر می خواهیم نظام اسلامی حفظ شود باید در حفظ اصل ولایت فقیه و پشتیبانی از آن همت عالی داشته باشیم.در این صورت است که هیچ قدرتی در هیچ کجای دنیا نمی تواند چشم طمع بر این سرزمین و عزت آن داشته باشد.

ما برای حفظ این دستاورد عظیم امام راحل و شهدای گرانقدر به آگاهی و بصیرت و بیداری نیاز داریم چرا که بیداری لازمه وحدت و از بین بردن تفرقه است و بیداری زمینه ساز هوشیاری و هوشیاری مقدمه بصیرت است

ما با اتکاء به خداوند و تحت رهبری های داهیانه رهبر عظیم الشان انقلاب و پشتیبانی مردم هر توطئه ای را خنثی خواهیم کرد و حضور ما در صحنه های مختلف انقلاب ضامن بقاء و توسعه و انشاالله صدور ارزش های انقلاب به جهان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*