کمک ۵۹۱ میلیون تومانی خیرین و نیکوکاران در جشن گلریزان گچساران


جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد گچساران با حضور مسؤلین قضایی و اجرایی و برخی مدیران دستگاه های دولتی ، خیرین و نیکوکاران در سالن اجتماعات آزادی این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد جشن گلریزان ستاد دیه به منظور جمع آوری کمکهای مردمی برای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد، همزمان با جشن نسیم مهر برای کمک به خانواده های زندانیان نیازمند در سالن اجتماعات شرکت نفت با حضورامام جمعه ، مسؤلین قضایی و اجرایی، خیرین و نیکوکاران این شهرستان برگزار شد.
حجة السلام حجازی امام جمعه شهر گچساران در این این آئین بیان داشت: کمک به آزادی زندانیان و محکومین مالی غیر عمد در این ایام مبارک باید با قصد قربت و برای رضا و خشنودی خدای متعال باشد.
این مقام روحانی ابراز داشت: کمک به زندانیان معسرو خانواده های نیازمند آنان را در اولویت قرار دهیم.
غریب پوررئیس دادگستری شهرستان گچساران نیز در این مراسم گفت: زندانی شدن بسیاری از زندانیان، معلول شرایط موجود است. برخی فرهنگ ها در جامعه مخرب و زیانبار است، مثل مهریه های سنگین، که مسبب اصلی عدم آگاهی و فرهنگهای نامعقول در خانواده و جامعه می باشند.
غریب پور بیان داشت: باید تلاش کنیم فرهنگ های غلط و خلأ های قانونی در جامعه کم کم برداشته شود تا دیگر شاهد آسیبها و زندانی شدن افراد زیادی در زندانها نباشیم.
امیر حمزه بازیاردادستان شهرستان نیز در این گلریزان ابراز داشت: کمک های نقدی جمع آوری شده در این جشن به ستاد دیه داده می شود تا بر طبق قول مدیر کل محترم زندانها با احتساب کمکهای ستاد دیه مرکز برای آزادی زندانیان زندان گچساران اختصاص داده شود.
قباد باقرنژاد رئیس زندان گچساران در پایان کمکهای جمع آوری شده توسط خیرین و نیکوکاران را به صورت نقدی ۳۲۶میلیون و به صورت تعهدی نیز ۲۶۵ میلیون تومان عنوان کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*